ברוך הבא לעולם הלא נודע של הכסף

תמיד חשבת שלוקחים ממך כסף ולא הבנת מי ? אתה יודע שאילו רק עשית את זה ואת זה יכולת להיות כבר עשיר ? נמאס לך שכל הגופים הפיננסים שותפים להכנסתך ? אתה מעונין ללמוד כיצד לא להפסיד כסף ? אתה מעוניין לתרום להפצת ידע שאינו נמצא במדיה הראשית ? מעוניין ללמוד את מה שאף אחד לא מוכן לספר לך ? אתה מרגיש שהכסף בורח לך בין הידיים ? אתה מרגיש שהסוכן הפנסיוני, מנהל הבנק ואפילו מנהל קופת הגמל עובדים עליך ?הגעת למקום הנכון. כסף נעלם הוא הבלוג עבורך.ממליץ בחום להזין כתובת אימייל לקבלת עידכונים מהבלוג.

יום ראשון, 9 בינואר 2011

באלט נראה מאושר

פגישה אקראית בבית קפה באיזור השרון עם רוכב אופניים אירופאי שהגיע לרכב בארץ . באלט נמצא כבר 3 שבועות בישראל ורכב כבר 2000 ק"מ על אופני עיר פשוטות עם תיקי נשיאה גדולים. באלט מצויד בציוד מינימלי ומשקל עודף על האופניים הכוללים שק שינה ואוהל. 100 ק"מ ביום אינו דבר פשוט עבור רוכבי אופניים מנוסים על אופני כביש דקיקות חסרות משקל. באלט מבצע זאת על אופניים במשקל כולל של 20 ק"ג עם מיגני בוץ מאלומיניום כמו של פעם וללא כל מאמץ. שאפו!
לטענתו, הוא כבר רכב ב 24 מדינות שונות באירופה וצפון אפריקה ועדיין לא אמר די. הוא נהנה מכל רגע למרות התנאים הלא קלים וממליץ בחום לכולם לעשות כמותו.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה