ברוך הבא לעולם הלא נודע של הכסף

תמיד חשבת שלוקחים ממך כסף ולא הבנת מי ? אתה יודע שאילו רק עשית את זה ואת זה יכולת להיות כבר עשיר ? נמאס לך שכל הגופים הפיננסים שותפים להכנסתך ? אתה מעונין ללמוד כיצד לא להפסיד כסף ? אתה מעוניין לתרום להפצת ידע שאינו נמצא במדיה הראשית ? מעוניין ללמוד את מה שאף אחד לא מוכן לספר לך ? אתה מרגיש שהכסף בורח לך בין הידיים ? אתה מרגיש שהסוכן הפנסיוני, מנהל הבנק ואפילו מנהל קופת הגמל עובדים עליך ?הגעת למקום הנכון. כסף נעלם הוא הבלוג עבורך.ממליץ בחום להזין כתובת אימייל לקבלת עידכונים מהבלוג.

יום רביעי, 12 בינואר 2011

חנות קטנה ומטריפה - 5

החיים בעירה היו נהדרים והאושר והעושר נראה בכל מקום.
אבל לאט לאט החלו להיפתח חנויות המתחרות בחנות קטנה ומטריפה : 'חנות קטנה ומדהימה', ' חנות גדולה ומומלצת' ואפילו 'חנות בינונית ויפה'.
ארד לא היה מרוצה שלפתע לא כל תושבי העירה מגיעים אליו לקבל הלוואה וכן לא כל הפקדונות מופקדים בכספותיו.
חשב חשב וחשב. והחליט לקרוא פגישה לבן דודו כתר-על-ראשי.
ארד הציע לכתר-על-ראשי לרוץ לבחירות מועצת העיירה כאשר הוא, ארד, יממן את כל הקמפיין.
כתר-על-ראשי זכה בקלות רבה בבחירות ונבחר לראש המועצה.
כתר-על-ראשי השקיע רבות בתשתיות העיירה וכן בפתיחת מוסדות חינוך רבים. בנוסף לכך הקים ערוץ טלביזיה מקומי לפרסום כל השגיו ( במימון ארד).
כתר-על-ראשי אשר היה חייב רבות לארד על הזכיה שאלו במה הוא יוכל לעזור לו.
ארד המליץ לכתר-על-ראשי לחוקק חוק חדש המוציא מחוץ לחוק פתיחת חנויות כספות המתחרות ב'חנות קטנה ומטריפה' כיוון שהדבר מסכן את היציבות הכלכלית של העיירה. ארד הסביר שיציבות כלכלית של חנות כזו הינה דבר הכרחי ופתיחת חנויות קטנות ללא ממון רב הינן מסוכנות לתושבים. כתר-על-ראשי אכן שוכנע כי כדאי להיטיב עם התושבים ולחוקק את חוק 'חנות קטנה ומטריפה'.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה