ברוך הבא לעולם הלא נודע של הכסף

תמיד חשבת שלוקחים ממך כסף ולא הבנת מי ? אתה יודע שאילו רק עשית את זה ואת זה יכולת להיות כבר עשיר ? נמאס לך שכל הגופים הפיננסים שותפים להכנסתך ? אתה מעונין ללמוד כיצד לא להפסיד כסף ? אתה מעוניין לתרום להפצת ידע שאינו נמצא במדיה הראשית ? מעוניין ללמוד את מה שאף אחד לא מוכן לספר לך ? אתה מרגיש שהכסף בורח לך בין הידיים ? אתה מרגיש שהסוכן הפנסיוני, מנהל הבנק ואפילו מנהל קופת הגמל עובדים עליך ?הגעת למקום הנכון. כסף נעלם הוא הבלוג עבורך.ממליץ בחום להזין כתובת אימייל לקבלת עידכונים מהבלוג.

יום ראשון, 19 בדצמבר 2010

מס הכנסה מפתיע ביעילות - ציון לשבח

שבע קרבות מכל השיחות מול חברות הביטוח נדרשתי לקבל אישור ממס הכנסה על מנת לפדות כספים מפוליסת ביטוח. הכנתי עצמי ליום מתיש וארוך. אך להפתעתי הרבה, לא היה כלל תור ( ואנחנו בדצמבר העמוס), שכחתי מסמך אחד והפקידה מולי (למעשה ראש ענף) הציעה שישלחו לי פקס כדי שנוכל לסיים הכל מייד ושלא הטריח עצמי לבוא שוב ! קיבלתי את הפקס ותוך פחות מ 30 דקות ברוטו הייתי בחוץ. איני יודע מדוע ישנן שמועות על בירוקרטיה בנותני השירות הממשלתיים .
וכל זאת בניגוד גמור ליחס ולבירוקרטיה של הגופים הפרטיים הגדולים כמו חברות הביטוח. לא זכורה לי אפילו שיחת טלפון אחת שלא נאלצתי להמתין לפחות 30 דקות עד קבלת מענה. וכמו כן, תמיד המענה לא היה מספק מתוך ניסיון התשה.

ציון 10 למס הכנסה.
ציון 0  לחברות הביטוח.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה