ברוך הבא לעולם הלא נודע של הכסף

תמיד חשבת שלוקחים ממך כסף ולא הבנת מי ? אתה יודע שאילו רק עשית את זה ואת זה יכולת להיות כבר עשיר ? נמאס לך שכל הגופים הפיננסים שותפים להכנסתך ? אתה מעונין ללמוד כיצד לא להפסיד כסף ? אתה מעוניין לתרום להפצת ידע שאינו נמצא במדיה הראשית ? מעוניין ללמוד את מה שאף אחד לא מוכן לספר לך ? אתה מרגיש שהכסף בורח לך בין הידיים ? אתה מרגיש שהסוכן הפנסיוני, מנהל הבנק ואפילו מנהל קופת הגמל עובדים עליך ?הגעת למקום הנכון. כסף נעלם הוא הבלוג עבורך.ממליץ בחום להזין כתובת אימייל לקבלת עידכונים מהבלוג.

יום שבת, 7 במאי 2011

לקראת יום הזיכרון

לקראת יום הזיכרון נזכרתי במורשות קרב ובגיבורי ישראל שבזכותם אנו נמצאים פה היום. הסיפורים הינם רבים ומדהימים כאשר האומץ והגבורה הנם נחלתם של החיילים והקצינים הפשוטים ( אבל לא רק) שנשלחו לקרבות לפעמים ללא מידע נרחב על כלל המלחמה אלא עם שביבי מידע מקומי ועדיין בזכות החלטות מקומיות ואומץ רב ניצחנו ושרדנו את מלחמות ישראל.
אבל בזמן שרבים נלחמו, נהרגו ונפצעו ישנם אלו שיודעים להתעשר.  זכור לי בעיקר המקרה של מתעשרי קו בר לב שבגלל החופזה בהקמתו סופקו עבודות לקבלני עפר ולבעלי טרקטורים ללא מכרזים ובמחירים מופקעים. כמעט כל מי שנבחר לביצוע העבודות הפך לעשיר ( ואפילו אף לטייקון לאחר מספר שנים).
מסע בעקבות אצולת הממון: שנות ה-70. מתעשרים מבר לב
וממליץ לקרוא גם את המיוחסים שנכתב ע"י שמואל פרנקל ושמשון ביכלר.

תגובה 1:

  1. הובלות קטנות בתל אביב והמרכז,הובלה קטנה,הובלות קטנות בחולון,http://www.xn----1hciebbu3a3b6d5af.org.il/

    השבמחק